top of page
Поиск

"Чорнобиль. 26 квітня 1986 року"

  • ber-gym
  • 26 апр. 2023 г.
  • 1 мин. чтения

37 роки минуло з моменту найбільшої в історії людства техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській АЕС, яка є болем для всієї України. У мирний час Україна втратила частину своєї території, яка внаслідок Чорнобильської катастрофи стала непридатною для проживання, а також тисячі людських життів, яких вбив і вбиває досі ніби мирний атом. Десятки тисяч українців стали біженцями.

Вічна пам’ять справжнім героям, які віддали своє життя в боротьбі з радіаційною катастрофою, долаючи її наслідки, заради спасіння нашої землі і людей від страшної аварії. Їх подвиг – безсмертний!

У 2022 році, під час російської агресії, московські орки захопили Чорнобильську АЕС, прямою наводкою з танків били по Запорізькій АЕС. І лише героїзм наших бійців та атомників, які виховувалися на героїзмі ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, зміг зупинити нову масштабну атомну катастрофу. Вони врятували Україну та світ від Чорнобиля-2.

Тому сьогодні слово «Чорнобиль» − це не лише назва місця катастрофи, а й слово-синонім безпрецедентної мужності та героїзму обох поколінь пожежників, військових, інженерів, вчених, усіх, хто був причетний до захисту людей він наслідків «мирного атому».

Щиро дякуємо усім тим, хто йшов у ядерне пекло рятувати всіх нас, розуміючи небезпеку, усвідомлюючи наслідки. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу!

Ліквідатори виграли свою війну з мирними атомом і назавжди залишилися Героями. Врятували сотні тисяч життів українців та інших європейських народів.

Слава героям-чорнобильцям. Мир душам тих, хто не дожив до сьогоднішнього дня!

До цієї трагічної дати в нашій гімназії було проведено педагогом-організатором Божко Л.Ю. захід "Чорнобиль. 26 квітня 1986 року" та шкільний бібліотекар Рогіз В.В. підготувала стенд "26 квітня 1986 року".



 
 
 

Comments


  • Facebook
bottom of page